Ana Sayfa

Forklift Servis

İstifleme Servis

Transpalet Servis

Galeri

İletişim

 
<<  Firma Profili  >>
.

KONYA TRANSPALET ;  Forklift  ve Transpalet servis hizmeti alanında faaliyet göstermektedir.

 

Firmamız forklift ve transpalet tamirat sektöründe yer alan müşteri memnuniyeti ve dürüstlüğü kendine ilke edilmiş, bu ilke doğrultusunda sürekli büyüyen ve gelişen bir firmadır.

 

Konya Transpalet olarak belirlediğimiz hedeflere ulaşmak için işimize önem veriyoruz. Çünkü yaptığımız işin bilincindeyiz. Siz değerli müşterilerimizle iş hayatından dostluğa doğru sağlam bir köprü kurmak temennisiyle faaliyetimize devam ediyoruz.

 

Geçen zaman içinde tecrübeli ve teknik personeli  ile pek çok kurum, kuruluş ve  iş yerlerine hizmet vermiştir. Gelecekte de kaliteli hizmetten ödün vermeden çalışanları ile birlikte bu sayıyı yükseltmeyi hedeflemektedir.

 

Firmamızın kurulduğu tarihten günümüze kadar  müşterilerine tecrübe, geçerlilik ve güvenilirlik unsurlarının sağlanmasının garantisi olmuştur.

 

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

 

Firmamızın ana hedefi, tek bir yüklenici olarak komple çözümler sunabilmektir.

 

Firmamız; Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda çalışma esasını benimseyerek, en uygun koşullar müşterilerine hizmet vermeyi kendisine düstur edinmiştir.

   
 
Konya Transpalet

Kiralama, Servis, Yedek Parça

 
.